Slideshow Items

NAŠE NAJPREDÁVANEJŠIE PRODUKTY

NAŠE NAJPREDÁVANEJŠIE PRODUKTY

Slideshow Items

 • ELOFLEX C3

  Eloflex C3 kombinuje najcennejšie vlastnosti Eloflexu s najmodernejšou výhodou konštrukcie z uhlíkových vlákien, vďak...

  20 kg

  30 km

  Prečítajte si viac

  ELOFLEX C3

  Eloflex C3 kombinuje najcennejšie vlastnosti Eloflexu s najmodernejšou výhodou konštrukcie z uhlí...

  20 kg

  30 km

 • ELOFLEX F

  Eloflex F je najvyhľadávanejší elektrický invalidný vozík na trhu. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ako je skladnosť, k...

  27 kg

  30 km

  Prečítajte si viac

  ELOFLEX F

  Eloflex F je najvyhľadávanejší elektrický invalidný vozík na trhu. Vďaka jedinečným vlastnostiam,...

  27 kg

  30 km

 • ELOFLEX D2

  Eloflex D2 je inovatívny skladací invalidný vozík s rovnakým elegantným dizajnom ako naše ostatné invalidné vozíky s...

  ELOFLEX D2

  Eloflex D2 je inovatívny skladací invalidný vozík s rovnakým elegantným dizajnom ako naše ostatné...

 • ELOFLEX P

  Vozík Eloflex P má v sedadle zabudovanú funkciu elektrického naklápania, ktorá je určená na uľahčenie nastupovania a...

  30 kg

  30 km

  Prečítajte si viac

  ELOFLEX P

  Vozík Eloflex P má v sedadle zabudovanú funkciu elektrického naklápania, ktorá je určená na uľahč...

  30 kg

  30 km

 • ELOFLEX S1

  Každý si zaslúži slobodu viesť aktívny život bez zbytočných obmedzení v každodennom živote alebo počas dovolenky. S p...

  37,5 kg

  30 km

  Prečítajte si viac

  ELOFLEX S1

  Každý si zaslúži slobodu viesť aktívny život bez zbytočných obmedzení v každodennom živote alebo...

  37,5 kg

  30 km

 • ELOFLEX X

  Eloflex X je jedinečný dizajn prispôsobený špeciálne pre našich starších používateľov. Je to najobľúbenejší invalidný...

  25 kg

  25 km

  Prečítajte si viac

  ELOFLEX X

  Eloflex X je jedinečný dizajn prispôsobený špeciálne pre našich starších používateľov. Je to najo...

  25 kg

  25 km

 • ELOFLEX C

  Eloflex C sa pýši titulom najľahšieho skladacieho elektrického invalidného vozíka na trhu. Vďaka rámu z uhlíkových vl...

  16 kg

  15 km

  Prečítajte si viac

  ELOFLEX C

  Eloflex C sa pýši titulom najľahšieho skladacieho elektrického invalidného vozíka na trhu. Vďaka...

  16 kg

  15 km

Jednoduché nakladanie, jednoduché prenášanie

ULTRA ĽAHKÝ

Odolná konštrukcia s 2-ročnou zárukou

VYSOKÁ KVALITA

Dve batérie pre väčšiu bezpečnosť

DLHÝ DOJAZD

INTELIGENTNÝ ELEKTRICKÝ INVALIDNÝ VOZÍK

Eloflex vám pomôže získať späť vašu nezávislosť. Tento prelomový elektrický invalidný vozík, ktorý je kompaktný, skladný a veľmi ľahký, uľahčuje život tým, ktorí majú problémy s chôdzou, nedokážu sami ovládať ručný invalidný vozík alebo sa jednoducho vstávajú do rokov.

Keďže elektrické invalidné vozíky Eloflex sú skladacie a vážia päťkrát menej ako tradičné elektrické invalidné vozíky, môžete ich ľahko zbaliť a vziať do vlastného auta. Konečne už nikdy nebudete musieť čakať na príchod prepravné služby pre telesne postihnutých osôb a byť na nich závislí.

Prečítajte si viac 

PREČO SI VYBRAŤ ELOFLEX?

S vozíkom Eloflex môžete získať kontrolu nad svojím životom a znovu objaviť slobodu prechádzok, výletov a exkurzií vo vlastnom aute. Konečne je tu praktický a užitočný elektrický invalidný vozík navrhnutý vo Švédsku používateľmi invalidných vozíkov, ktorý vám uľahčí a spríjemní život.

Naše kompaktné elektrické invalidné vozíky a hybridné elektrické skútre sa dajú ľahko uložiť do skrine alebo šatníka. Umožňujú vám využívať bežné taxi služby, rezervovať si lety a vlaky a počas dovolenky naďalej používať vlastné alebo prenajaté auto. Eloflex je presne taký, aké by mali byť všetky elektrické invalidné vozíky. 

Vyskúšajte rozdiel s Eloflexom a získajte späť svoju slobodu! 

SKLADATEĽNOSŤ

Eloflex je úplne nová generácia skladacích elektrických invalidných vozíkov s množstvom jedinečných funkcií. Moderný dizajn vám umožní zložiť ho jednou rukou do kompaktných rozmerov na pohodlné uskladnenie doma alebo v aute. Zaberá málo miesta a vďaka výnimočne nízkej hmotnosti ho môžete ľahko vziať so sebou. So systémom Eloflex získate späť svoju slobodu - pocit, ktorý si môžete vziať kamkoľvek so sebou.

VÝNIMOČNE NÍZKA HMOTNOSŤ 

Elektrický invalidný vozík Eloflex váži až o 80 % menej ako tradičný elektrický invalidný vozík. Skutočnosť, že sa dá bez námahy zložiť pomocou jedného úchopu, vytvára neprekonateľnú kombináciu.

Je elegantný a kompaktný, takže sa dá ľahko uložiť do auta aj na výlety. Konečne sa nemusíte spoliehať na prepravné služby pre telesne postihnuté osoby. Eloflex vám vracia slobodu.

NAJMODERNEJŠIA TECHNOLÓGIA 

Vozík Eloflex je navrhnutý, skonštruovaný a vyrobený s použitím tej najmodernejšej technológie. Sú to vysoko účinné lítium-iónové batérie, ktoré sú oveľa lepšie ako staré olovené batérie, a to z hľadiska výkonu aj hmotnosti. Výkonné bez-uhlíkové a bez-prevodové motory s priamym pohonom sú namontované priamo na každom kolese, vďaka čomu sú tichšie a efektívnejšie ako objemné motory používané v tradičných elektrických invalidných vozíkoch. Na rozdiel od mnohých iných značiek sa vozík Eloflex vždy dodáva s dvoma batériami.

Nová technológia umožňuje Eloflexu prejsť viac ako 30 km na jedno nabitie.

NA CESTE  

Skladacie elektrické invalidné vozíky Eloflex sú ideálne na výlety, exkurzie autom a jazdy taxíkom do cieľa vašej dovolenky. Teraz môžete navštíviť vnúčatá alebo rodinu a priateľov podľa vlastných podmienok.

Vďaka kompaktnému dizajnu a vysokej úrovni jazdného komfortu vás po príchode do cieľa cesty nebude nič obmedzovať v mobilite. Ľahko sa môžete pohybovať po parku alebo sa pohybovať po obchodoch, kaviarňach a reštauráciách v meste. A keďže nie je širší ako štandardný manuálny invalidný vozík, môžete sa na ňom dostať aj na toaletu - čo bolo predtým s elektrickým skútrom alebo tradičným elektrickým vozíkom takmer nemožné. Eloflex je všestranný a užitočný elektrický invalidný vozík na všetky príležitosti.

Prečítajte si viac o produkte Eloflex

PRVÝ HYBRIDNÝ SKÚTER NA TRHU

Podobne ako naše elektrické invalidné vozíky, aj náš priekopnícky elektrický skúter bez problémov kombinuje ľahkú konštrukciu, skladnosť, kompaktnosť a pohodlnú jazdu. Hybridný skúter Eloflex je skonštruovaná tak, aby dosahovala výnimočne dobré výsledky v severskom podnebí a náročnom teréne. To všetko preto, aby ste si mohli užívať pobyt vonku počas celého roka a v akomkoľvek prostredí.

Elektrické skútre Eloflex sú výrazne ľahšie ako tradičné elektrické skúteri. Sú kompaktné a skladné v priebehu niekoľkých sekúnd, takže ich ľahko naložíte do auta a vezmete so sebou na výlety alebo dovolenku.

Prečítať si viac

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Ďalšie otázky