Slideshow Items

 • hero

  VIAC AKO LEN ELEKTRICKÉ INVALIDNÉ VOZÍKY

  Naším cieľom je ponúknuť našim užívateľom slobodu a sebestačnosť - možnosť viesť nezávislý, aktívny a radostný život za rovnakých podmienok ako ktokoľvek iný.

  Pozrite si všetky produkty

POZNÁME INVALIDNÉ VOZÍKY

Príbeh spoločnosti Eloflex vychádza zo skúseností ľudí, ktorí sú zväčša pripútaní na invalidný vozík a ktorí sa snažili nanovo definovať podmienky pre aktívny a bezproblémový život. Zakladatelia videli jasnú potrebu ľahkého a výkonného elektrického invalidného vozíka, ktorý by ich mohol bez námahy sprevádzať v každodennom živote a na cestách. Výsledkom bol rad skladacích elektrických invalidných vozíkov, ktoré ponúkali výnimočný komfort, praktickosť a spoľahlivosť - pretože každý si zaslúži právo na nezávislosť!

Spoločnosť Eloflex sa v pomerne krátkom čase stala významným hráčom v odvetví asistenčných technológií. Naše elektrické invalidné vozíky sú nielen veľmi žiadané, ale často sa predpisujú aj prostredníctvom rôznych dohôd o úhrade zdravotnej starostlivosti so štátom a obcou v závislosti od trhu. Predávajú sa priamo koncovým používateľom prostredníctvom našej siete predajcov. 

Eloflex je lídrom na trhu v segmente skladacích elektrických invalidných vozíkov a v súčasnosti je dostupný v 15 európskych krajinách. Od roku 2018 je spoločnosť hrdým členom rodiny Teqnion, švédskej priemyselnej obchodnej skupiny so silnou tradíciou inovácií a služieb.

NÁPAD ZRODENÝ NA ZÁKLADE SKÚSENOSTÍ

Dnes sa pôvodná myšlienka Eloflexu môže zdať celkom bežná - skladací elektrický invalidný vozík, ktorý ponúka pozoruhodnú dostupnosť, pôsobivý dojazd a pohodlnú prepravu v aute alebo lietadle. Keď však bola v roku 2015 založená spoločnosť Eloflex, realita bola úplne iná. Vtedy boli elektrické vozíky úplnou novinkou. Alternatívou pre osoby s problémami s pohyblivosťou boli buď ručné invalidné vozíky, alebo ťažké tradičné elektrické vozíky s hmotnosťou niekoľko sto kilogramov.

Náš tím sa ako používatelia invalidných vozíkov na vlastnej koži stretol s problémami a obmedzeniami života s tradičným elektrickým vozíkom. To nás podnietilo vziať veci do vlastných rúk a vydať sa na cestu k inteligentnému výberu materiálov, ľahkej konštrukcii, vynikajúcemu pohodliu sedenia a najmä skladaciemu rámu. 

Výsledok? Moderný elektrický invalidný vozík známy pod názvom Eloflex - nazývaný aj „Originál“ - ktorý zmenil životy mnohých ľudí a stále ich mení.

KVALITA VO VŠETKOM, ČO ROBÍME 

V rámci vývoja našich výrobkov a v rozhovoroch s našimi používateľmi sme mali veľký úžitok z toho, že sami denne používame výrobky Eloflex. Toto hlboké pochopenie toho, čo je pre používateľov invalidných vozíkov skutočne dôležité, je základom nášho sortimentu výrobkov. Je to „vodiaci kompas“ pre celý vývoj. 

Keď si vyberiete elektrický invalidný vozík od spoločnosti Eloflex, môžete si byť istí, že investujete do najlepšej možnej kvality a služieb. Chápeme, že je dôležité dôverovať vášmu asistenčnému zariadeniu. Preto sa neustále snažíme ponúkať elektrické invalidné vozíky prispôsobené vašim špecifickým potrebám. Eloflex uľahčuje život, pričom nikdy nerobíme kompromisy, pokiaľ ide o bezpečnosť a kvalitu.

SLOBODA PRE VŠETKÝCH!

Našou hlavnou zásadou je „sloboda pre všetkých“ a našou víziou je, aby viac ľudí mohlo viesť nezávislý život vďaka systému Eloflex. Tento princíp sa odráža v našej rozmanitej modelovej ponuke. Tam, kde iní ponúkajú len štandardný model, my s hrdosťou ponúkame celý rad variantov prispôsobiteľných rôznym používateľom s rôznymi podmienkami a potrebami. 

Spoločnosť Eloflex je mladá spoločnosť, ktorú riadia a rozvíjajú odhodlaní ľudia so silnou motiváciou. Naším cieľom je zjednodušiť život ľuďom, ktorí majú problémy s chôdzou. Vďaka našim skladacím elektrickým invalidným vozíkom prinavraciame používateľom slobodu a umožňujeme im viesť aktívny život. Väčšia nezávislosť je kľúčom k plnému užívaniu si života. Eloflex je viac než len výrobok, umožňuje skutočnú zmenu v živote ľudí.

Prečítajte si viac

ZÁRUKA

Naše rozsiahle skúsenosti s výrobou invalidných vozíkov nám dávajú významnú výhodu pri vývoji našich motorových vozíkov. Máme hlboké znalosti o jazdných vlastnostiach, komforte sedenia, výbere materiálov a výrobných metódach, ktoré sme získali počas rokov ako výrobcovia aj používatelia. Všetky tieto cenné poznatky využívame v našich modeloch Eloflex. 

Sme hrdí na kvalitu našich výrobkov a ponúkame záruky na všetky naše elektrické invalidné vozíky a príslušenstvo. Záruka sa vzťahuje na všetky výrobné chyby, ktoré sa môžu vyskytnúť. Je však dôležité poznamenať, že záruka sa nevzťahuje na škody spôsobené nesprávnou starostlivosťou, nedbalosťou, nesprávnym používaním alebo poškodením, ktoré nesúvisí s materiálovými alebo výrobnými chybami. 

Prečítajte si viac

SERVIS

Snažíme sa o najvyššiu kvalitu a precíznosť v každom detaile našich výrobkov s cieľom, aby dlho vydržali. Hoci vyrábame spoľahlivé elektrické invalidné vozíky, ktoré sú schopné vydržať intenzívne používanie počas dlhých hodín, niektoré komponenty môžu časom podliehať opotrebovaniu.

Preto ku každému zakúpenému vozíku Eloflex vždy prikladáme záručný servis. Je to súčasť nášho záväzku zabezpečiť, aby váš elektrický invalidný vozík naďalej fungoval na špičkovej úrovni. Ak potrebujete servis alebo náhradné diely, obráťte sa na predajňu, v ktorej ste si zakúpili invalidný vozík.

Spoločne sa postaráme o to, aby váš invalidný vozík zostal spoľahlivým spoločníkom vo vašom aktívnom živote.

Prečítajte si viac

TIPY A TRIKY

Nájdite si chvíľu a preskúmajte naše užitočné tipy a triky! Zistite viac o svojom vozíku Eloflex vrátane toho, ako sa starať o batérie a vozík, čo potrebujete vedieť pred cestou lietadlom a ako si zabezpečiť viditeľnosť v premávke počas tmavých jesenných večerov.

Tu nájdete odpovede na naše najčastejšie kladené otázky.

Slideshow Items

 • Optimalizácia nabíjania

  Ako najlepšie nabíjať vozík Eloflex? Zistite, ako zvýšiť životnosť batérií a zlepšiť dojazd.

 • Vezmite si Eloflex na let

  Motorové invalidné vozíky Eloflex spĺňajú všetky požiadavky IATA pre leteckú dopravu. Tu nájdete informácie, tipy a dokumenty k letu.

 • Nakladanie vozíku Eloflex do vozidla

  Jednou z najčastejších otázok, ktoré dostávame od našich používateľov, je, či máme nejaké tipy, ako jednoducho naložiť vozík Eloflex do auta. Nižšie uvádzame najbežnejšie prístupy.

 • Údržba vozíku Eloflex

  Nemusíte posielať vozík Eloflex do servisu, ale dobrým spôsobom, ako predĺžiť životnosť vášho elektrického invalidného vozíka, je udržiavať ho podľa našich tipov a pokynov.

FINANCOVANIE

Za určitých okolností môžu jednotlivci získať finančnú pomoc alebo predpis od miestnej samosprávy alebo zdravotníckeho regiónu na obstaranie invalidného vozíka s pohonom. Zvyčajne je to ergoterapeut, ktorý posudzuje nárok na získanie invalidného vozíka s pohonom prostredníctvom regiónu zdravotnej starostlivosti. Toto hodnotenie je spojené so špecifickými „potrebami“, pričom sa často berú do úvahy všetky predchádzajúce asistenčné pomôcky.

Ak ergoterapeut neodporučí invalidný vozík s pohonom, existujú alternatívne možnosti. Môže ísť o samostatnú kúpu, zabezpečenie finančnej podpory prostredníctvom splátkových programov ponúkaných konkrétnymi predajcami alebo hľadanie pomoci z rôznych fondov, ktoré sa venujú zvyšovaniu kvality života osôb so zdravotným postihnutím.

Prečítajte si viac

ENVIRONMENTÁLNA ZODPOVEDNOSŤ

V spoločnosti Eloflex sa zaväzujeme chrániť životné prostredie aj vaše blaho. Naše elektrické invalidné vozíky sú nielen praktické a užívateľsky prívetivé, ale sú tiež vyrobené s dôrazom na ekologickú udržateľnosť.

Sme hrdí na naše certifikáty, ktoré dokazujú našu oddanosť zodpovedným postupom riadenia na všetkých úrovniach. Spoločne sa snažíme chrániť náš spoločný svet a prispieť k ekologickejšej a udržateľnejšej každodennej ceste.

Prečítajte si viac

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Ďalšie otázky