Slideshow Items

 • hero

  EASE BY ELOFLEX

  Prémiové vankúše sedadiel invalidných vozíkov švédskej výroby na pohodlné celodenné používanie

EASE ZLEPŠUJE VÁŠ ZÁŽITOK Z ELOFLEXU

Ease by Eloflex ponúka celý rad ergonomických vankúšov švédskej výroby navrhnutých na optimalizáciu používania vozíku Eloflex. Každý výrobok Ease uprednostňuje pohodlie potrebné pri dlhšom sedení a odolnosť potrebnú na dlhodobé každodenné používanie.

Jednoduchosť je prispôsobená pre ľudí, ako ste vy, ktorí milujú svoj Eloflex a trávia s ním dlhé hodiny. Vďaka rôznym štýlom vankúšov, z ktorých si môžete vybrať, môžete ľahko vymeniť vankúšiky a získať tak najlepšiu podporu pre vašu šiju a chrbát pri kuchynskom stole, pred televízorom, v aute alebo na ručnom vozíku.

SKVALITNENIE ŽIVOTA PROSTREDNÍCTVOM KRÁSNEHO A BEZBOLESTNÉHO SEDENIA

Naším cieľom je zvýšiť vaše pohodlie. To je podstata systému Ease - ergonomického riešenia pre aktívnych používateľov, ktorí často trávia veľa času v sede a snažia sa zlepšiť svoju pohodu počas vychádzok, výletov a každodenných činností. 

Každý výrobok Ease je vytvorený tak, aby zlepšil vaše pohodlie, ktoré je rozhodujúcim faktorom pri plnom využívaní slobody, ktorú prináša Eloflex.

KOMFORT - PRE KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ

Pre osoby s obmedzenou pohyblivosťou je dlhodobé sedenie často každodennou realitou. Prvotriedny sedací vankúš s výnimočným komfortom je pre tých, ktorí veľa chodia, rovnako dôležitý ako dobrý pár topánok.

Ease by Eloflex poskytuje prvotriedne ergonomické pohodlie pri sedení vhodné na každú príležitosť na invalidnom vozíku, či už doma alebo na cestách. Zažite ten rozdiel!

RUČNE VYRÁBANÁ KVALITA ZO ŠVÉDSKA

Vankúše na sedenie z nášho radu Ease by Eloflex sa starostlivo ručne vyrábajú v Träslövsläge, malebnej rybárskej dedinke na západnom pobreží Švédska v obci Halland. Tieto vankúše, vytvorené exkluzívne pre spoločnosť Eloflex, sa starostlivo kontrolujú a balia v našej továrni neďaleko Varbergu a potom sa dodávajú spoločnosti Eloflex na distribúciu k cenným zákazníkom, ako ste vy.

PREVENCIA A ZMIERNENIE NEPOHODLIA

Dlhodobé sedenie môže niekedy viesť k nepríjemným pocitom v oblasti chrbta a zadku, podráždeniu kože, kŕčom alebo v najhoršom prípade k preležaninám a vredom.

Ergonomické vankúše na sedenie z nášho radu Ease pomáhajú predchádzať zbytočnému nepohodliu a zabraňujú vzniku vredov z tlaku. Poskytujú tiež úľavu od bolesti a zmierňujú existujúce problémy.

Nájdite svoju ľahkosť

Slideshow Items

 • PRÉMIOVÝ VANKÚŠ - EASE ONE

  Ease One je mäkký a mimoriadne pohodlný prémiový vankúš určený pre ľudí, ktorí trávia dlhší čas v...

 • PRÉMIOVÝ VANKÚŠ - ĽAHKÝ KLIN

  Ease Wedge je klinový vankúš, ktorý je vpredu zvýšený. Je špeciálne navrhnutá na zvýšenie pohodli...

 • ĽAHKÁ BEDROVÁ OPIERKA

  Bedrová opierka Ease je navrhnutá z pevnej a odolnej viskoelastickej „pamäťovej“ peny. Na rozdiel...

 • UĽAHČIŤ VANKÚŠ NA OPIERKU RUKY

  Ease Armrest vankúš je plyšový poťah na lakťovú opierku navrhnutý pre vozík Eloflex. Vďaka 1 cm h...

 • UĽAHČENIE ČALÚNENIA TRUBIEK OPERADLA

  Ease Backrest Tube Padding je mäkký penový poťah určený pre operadlo vášho sedadla Eloflex. Ponúk...

 • UĽAHČIŤ INKONTINENČNÝ KRYT

  Riešenie inkontinencie pri sedení na invalidnom vozíku by nemalo byť stresujúce ani komplikované....

NAŠI PREDAJCOVIA - TU SI MÔŽETE KÚPIŤ ĽAHKO!

Ease by Eloflex je k dispozícii všade tam, kde sa predávajú naše skladacie elektrické invalidné vozíky. Kliknite sem pre úplný zoznam autorizovaných predajcov alebo nás kontaktujte pre ďalšie informácie.