Slideshow Items

 • hero

  NOVÁ GENERÁCIA ELEKTRICKÝCH INVALIDNÝCH VOZÍKOV

  Nezáleží na tom, či ste starý, mladý, silný alebo slabý. So systémom Eloflex získate väčšiu slobodu doma aj na cestách bez toho, aby ste sa museli spoliehať na iných..

  Pozrite si všetky produkty

PRODUKTY NA VŠETKY PRÍLEŽITOSTI

Eloflex je elektrický invalidný vozík dostupný v modeloch pre všetky typy ľudí. Bez ohľadu na vek alebo fyzickú kondíciu vám vozík Eloflex poskytuje väčšiu slobodu doma aj na cestách a eliminuje potrebu externej pomoci. Vďaka ľahkej konštrukcii ho môžete ľahko zbaliť a vziať do auta. Napokon nikdy nebudete závislí na prepravných službách pre telesne postihnuté osoby.

NEZÁVISLÁ SLOBODA

Je ľahké pochopiť, ako riešenie Eloflex pozitívne ovplyvňuje každodenný život mnohých ľudí. Na začiatok ponúka skladacie ľahké elektrické riešenie, ktoré je ideálne do auta a na výlety. A čo je dôležitejšie, ponúka novú úroveň mobility, ktorá predtým neexistovala kvôli neskladateľnosti tradičných elektrických invalidných vozíkov, ktoré často vážia 80 až 150 kg.

Vďaka kompaktnej konštrukcii a vysokému jazdnému komfortu vás pri preprave prakticky nič neobmedzuje.  Môžete sa poprechádzať po parku alebo sa vybrať do mesta, kde nájdete rušné obchody, kaviarne a reštaurácie.

Moderné batérie schválené pre lety znamenajú, že si môžete vozík Eloflex odbaviť aj v lietadle.

KOMPAKTNÉ A VERSATILNÉ

Tradičné elektrické invalidné vozíky sú zvyčajne veľké, neskladné a vážia viac ako 100 kg. Vďaka tomu sa nedajú vložiť do auta na výlety, nieto ešte zdvihnúť. Doma zaberajú príliš veľa miesta a sú dosť nemotorné. Ale nemusí to tak byť. Eloflex predstavuje úplne moderný prístup k elektrickým invalidným vozíkom vyrobeným z hliníka alebo uhlíkových vlákien. Jednoduchým uchopením ho možno bez námahy zložiť, čím sa minimalizuje priestor, ktorý zaberá, a využije sa jeho výnimočne nízka hmotnosť na jednoduchú prepravu v aute.

Vďaka kompaktným rozmerom, pohonu zadných kolies a rovnakej konštrukcii sedadla ako u ručného invalidného vozíka vám Eloflex poskytuje porovnateľný výkon. Malý polomer otáčania a vysoká presnosť vám umožnia bez námahy manévrovať do úzkych priestorov a cez úzke dvere. Eloflex predstavuje novú generáciu motorových invalidných vozíkov s ľahkým rámom a šírkou iba 60 cm.

Pozrite si naše modely

AKTÍVNI UŽÍVATELIA

Eloflex je ideálnym doplnkom pre každého, kto používa ručný invalidný vozík a chce mať ľahký a flexibilný elektrický vozík, ktorý si môže vziať do auta alebo na cesty. Vďaka vysokému komfortu sedenia, ľahkej konštrukcii a prispôsobivému kompaktnému dizajnu poskytuje rovnaké možnosti ako ručný invalidný vozík.

Tajomstvo spočíva v tom, že elektrický invalidný vozík Eloflex váži až o 80 % menej ako štandardný elektrický invalidný vozík. Navyše sa dá zložiť jednoduchým uchopením a zložením.

SLABÍ POUŽÍVATELIA

Možno máte nervovosvalové ochorenie, ktoré vám sťažuje kotúľanie ručného invalidného vozíka na dlhšie vzdialenosti. Alebo ide o inú zdravotnú situáciu. Bez ohľadu na situáciu vám Eloflex pomôže získať späť vašu slobodu. Za pár sekúnd môžete vyjsť na jarné slnko, nadýchať sa čerstvého vzduchu a pokračovať v aktívnom živote bez toho, aby ste boli závislí od niekoho, kto vás bude tlačiť. Zároveň si zachováte flexibilitu, ktorá vám umožní plný prístup do kaviarní, reštaurácií, obchodov a na toalety.

SENIORSKÍ UŽÍVATELIA

Ako senior zistíte, že Eloflex je ideálny elektrický invalidný vozík na pokojné výlety do parku. Joystick môžete umiestniť na pravú alebo ľavú stranu opierky ruky podľa toho, ktorú ruku zvyčajne používate. Prípadne sa dá umiestniť na operadlo*, aby ho mohol pohodlne obsluhovať sprievodca, ktorý ide vedľa.

Eloflex je k dispozícii v rôznych veľkostiach a je vhodný pre všetky typy používateľov. Vysoký komfort sedenia, pohodlnú podnožku a možnosť sklopiť opierku rúk a podnožku ocení každý.

Skladací a prenosný

Dômyselná konštrukcia systému Eloflex umožňuje rýchle zloženie ako detský kočík, ktorý sa v priebehu niekoľkých sekúnd zloží na veľkosť bežného kufra. Vďaka ľahkej konštrukcii ho ľahko prenesiete do auta, uložíte do skrine alebo odbavíte počas letu. Dá sa tiež zrolovať v zloženej polohe, takže sa veľmi ľahko prenáša. Vďaka nízkej hmotnosti a kompaktnému formátu ho môžete ľahko naložiť do auta a vziať so sebou na cesty.

ELEKTRICKÝ INVALIDNÝ VOZÍK VO VLASTNOM AUTE

Možnosť vziať si so sebou elektrický invalidný vozík vo vlastnom aute je neopísateľný pocit slobody. Vďaka systému Eloflex je oveľa jednoduchšie vziať si elektrický invalidný vozík so sebou na chatu, na výlet alebo dovolenku. Zabudnite na rampy alebo špeciálne úpravy. 

Systém Eloflex sa hodí do všetkých typov automobilov. Teraz môžete cestovať s priateľom, vziať si bežný taxík alebo si prenajať auto bez obáv z problémov s elektrickým vozíkom. Vďaka nízkej hmotnosti ho môžete ľahko naložiť do vlastného auta.

NA CESTE

V zloženom stave je vozík Eloflex kompaktné ako štandardný kufor. Väčšina modelov váži len necelých 30 kg, čo zaručuje ľahkú prenosnosť na cestách. 

Či už sa chystáte cestovať autom, odbaviť sa na let, ísť s priateľmi taxíkom alebo autobusom, váš Eloflex vás môže bez problémov sprevádzať. Po príchode do cieľa si môžete naplno užívať ponúkanú slobodu.

NAŠE NAJPREDÁVANEJŠIE PRODUKTY

NAŠE NAJPREDÁVANEJŠIE PRODUKTY

Slideshow Items

 • ELOFLEX F

  Eloflex F je najvyhľadávanejší elektrický invalidný vozík na trhu. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ako je skladnosť, k...

  27 kg

  30 km

  Prečítajte si viac

  ELOFLEX F

  Eloflex F je najvyhľadávanejší elektrický invalidný vozík na trhu. Vďaka jedinečným vlastnostiam,...

  27 kg

  30 km

 • ELOFLEX D2

  Eloflex D2 je inovatívny skladací invalidný vozík s rovnakým elegantným dizajnom ako naše ostatné invalidné vozíky s...

  ELOFLEX D2

  Eloflex D2 je inovatívny skladací invalidný vozík s rovnakým elegantným dizajnom ako naše ostatné...

 • ELOFLEX P

  Vozík Eloflex P má v sedadle zabudovanú funkciu elektrického naklápania, ktorá je určená na uľahčenie nastupovania a...

  30 kg

  30 km

  Prečítajte si viac

  ELOFLEX P

  Vozík Eloflex P má v sedadle zabudovanú funkciu elektrického naklápania, ktorá je určená na uľahč...

  30 kg

  30 km

 • ELOFLEX C

  Eloflex C sa pýši titulom najľahšieho skladacieho elektrického invalidného vozíka na trhu. Vďaka rámu z uhlíkových vl...

  16 kg

  15 km

  Prečítajte si viac

  ELOFLEX C

  Eloflex C sa pýši titulom najľahšieho skladacieho elektrického invalidného vozíka na trhu. Vďaka...

  16 kg

  15 km

 • ELOFLEX Z

  Eloflex Z je najexkluzívnejší skladací invalidný vozík, ktorý je k dispozícii v našom vlastnom sortimente aj na trhu...

  23 kg

  30 km

  Prečítajte si viac

  ELOFLEX Z

  Eloflex Z je najexkluzívnejší skladací invalidný vozík, ktorý je k dispozícii v našom vlastnom so...

  23 kg

  30 km

 • ELOFLEX S1

  Každý si zaslúži slobodu viesť aktívny život bez zbytočných obmedzení v každodennom živote alebo počas dovolenky. S p...

  37,5 kg

  30 km

  Prečítajte si viac

  ELOFLEX S1

  Každý si zaslúži slobodu viesť aktívny život bez zbytočných obmedzení v každodennom živote alebo...

  37,5 kg

  30 km

 • ELOFLEX L

  Eloflex L je kompaktný invalidný vozík pre ľudí na cestách, ktorí si netrúfajú na nič. Pohodlne ho zložíte za niekoľk...

  25,5 kg

  30 km

  Prečítajte si viac

  ELOFLEX L

  Eloflex L je kompaktný invalidný vozík pre ľudí na cestách, ktorí si netrúfajú na nič. Pohodlne h...

  25,5 kg

  30 km

 • ELOFLEX X

  Eloflex X je jedinečný dizajn prispôsobený špeciálne pre našich starších používateľov. Je to najobľúbenejší invalidný...

  25 kg

  25 km

  Prečítajte si viac

  ELOFLEX X

  Eloflex X je jedinečný dizajn prispôsobený špeciálne pre našich starších používateľov. Je to najo...

  25 kg

  25 km

 • ELOFLEX H

  S modelom Eloflex H sme dokázali nemožné - je to výkonný elektrický invalidný vozík špeciálne navrhnutý pre našich ťa...

  42,5 kg

  40 km

  Prečítajte si viac

  ELOFLEX H

  S modelom Eloflex H sme dokázali nemožné - je to výkonný elektrický invalidný vozík špeciálne nav...

  42,5 kg

  40 km

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Ďalšie otázky